Żaluzje drewniane 25 mm na skrzydła okienne

  Chwilowy brak towaru

 Żaluzje drewniane 25 mm to elegancja i ważny element wystroju wnętrza. Spełnia też dobrze swoje zadanie jako zabezpieczenie przed słońcem. żaluzja drewniana jest podobnie skonstruowana jak znana żaluzja aluminiowa z tym że listwy oraz pokrętło są drewniane a na rynience górnej jest drewniana maskownica.

 Regulacja kąta otwarcia odbywa się poprzez pokrętło a całość można podciągać do góry za pomocą sznurka. Ze względu na grubość listew żaluzji należy pamiętać że po podciągnięciu do góry listwy zajmują ok 1,3 cm na każde 10 cm wysokości żaluzji + rynienki ok 5 cm.

 Żaluzje drewniane montuje się z reguły na skrzydło okienne. Podajemy wymiar szyby + 4 cm. W zestawie z żaluzją znajdują się specjalne uchwyty które przykręca się do skrzydła a następnie do nich zakłada się żaluzję.

 Można zamówić żaluzje która ma dodatkowo prowadzenie żyłkowe po bokach żeby nie zwisała przy otwarciu uchylnym okna. Prowadzenie żyłkowe to dodatkowy koszt 20 zł do jednej żaluzji. Zamawiając żaluzje należy podać stronę regulacji oraz kolor. Listwy żaluzji mogą byc zawieszone na sznurkach lub taśmach (styl retro) dopłata 10 zł.

 

0,00 zł

  Towar bliski wyczerpaniu
Wymiar szyby z listwami
Kolor drewna
Dodatek
Regulacja
Ilość:

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne